Zemin destek plakası; inşaat ve yapı sektöründe çok fazla tercih edilen ve bu aktif çalışma alanında süreksizlik/kesinti gibi olumsuz durumlar söz konusu olduğunda böyle sorunların önüne geçmek amacıyla kullanılan sistemler olarak bilinir. Dekosi ise bu anlamda zemin destek plakası ürünlerinde üst düzey standartlarda üretimler yapan bir firma olarak cazip fiyat aralıklarında üretim sürecinin kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmasını hedefleyen profesyonel bir firmadır. Zemin destek plakalarının kurulum sürecine en başından hâkim olan firmamız, üretim sürecinde kaliteden ödün vermediğinden bu ürünlerin üretimi konusunda beklentilerini karşılar. Diğer yandan dikme sistemini toprak zeminde sorunsuz şekilde kullanmak için özel şekilde tasarlanan zemin destek plakaları, demonte özelliği ile kullanıcılar için büyük bir konfor sunar.

İş güvenliği ve işçi sağlığının korunması gerektiği çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan zemin destek plakası ürünlerinin kurulum süreci, dört farklı etkene bağlı olarak zemine sabitlemek suretiyle monte edilmesiyle sonuçlanır. Bu plakaların zemine sabitlenmesi, kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak üzerinde bulunan basıncın artması durumunda direnç göstermesini mümkün kılar. Aynı zamanda kalitesiz malzemeler kullanılarak üretilen zemin destek plakalarında yaşanma ihtimali olan kopma, eğilme, bağlantı yerinden çıkma ya da burulma gibi iş ve işçi güvenliğini tehlikeye atabilecek durumların yaşanma olasılığını artırır.

Zeminde destek plakası üretimi yapılan sektörde müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak Ar-Ge çalışmasını büyük bir titizlikle yapan firmamız, bu çalışmalar sonucunda elde ettiği veri ve bilgilerden yola çıkarak üretimini gerçekleştirdiği plakalarda niteliği her zaman ön planda tutar. Zemin destek plakaları hakkında bilgi almak için Dekosi'nin müşteri destek birimiyle iletişime geçmek ve web sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürün seçeneklerine göz atmak çok kolaydır. Web sitemizden oluşturduğunuz zemin destek plakası siparişi sayesinde, en kısa süre içerisinde üretim süreci başlar kaliteye önemli ölçüde özen gösterilir. İstediğiniz ölçü ve sayıda zemin destek plakaları dilediğiniz adrese teslim edilir ve sonrasında kurulum süreci başlar.

Zemin Destek Plakalarında Kalitenin Önemi

Zemin destek plakaları günümüzde uygulama olarak çok farklı isimlerle bilinen ürünler olsa bile, işlevsel yönü ile birçok alanda güvenliği sağlamak açısından işlevsel bir kullanım konforu sunar. Bu ürünlerin bilinen diğer isimleri ise alan perdeleme, inşaat korkuluk çit sistemi, merdiven korkuluğu, teleskopik korkuluk, panel çit sistemi gibi kavramlardır. Ayrıca daha çok bu isimlerle anılan zemin destek plakalarının diğer bir ismi ise geçici kenar sistemidir. Kurulum aşaması son derece basit olan bu ürünler iş ve işçi güvenliğini sağlama konusunda başarılı yönüyle bilinir. TSE onaylı olarak üretilen zemin destek plakaları nitelik, özellik, işlevsellik ve fiyat konusunda son derece avantajlıdır. Bu konularda bilgi sahibi olmak için Dekosi'nin alanında uzman kadrosu ile iletişime geçmek mümkündür.

Günümüz koşullarında çalışma ortamında üretim montaj hatası, asansör önleri düşme ve yapı inşaat alanları gibi noktalarda aktif çalışma yürüten personellerin güvenliğini sağlamak için zemin destek plakalarının hayati önemi vardır. İş güvenliği ve sağlığı kanununda yer alan tüm yasal zorunlulukları yerine getirmek ve çalışan personellerin güvenliğini artırmak için kullanılan kenar koruma sistemleri; merdiven korkulukları, zemin destek plakası sistemleri ve alan çevreleme hakkında profesyonel çalışma sistemine sahip Dekosi ile sizleri bekliyor.

Zemin destek plakaları kurulum süreci son derece pratik olan ürünler olarak ön plana çıkar. Monte ve demonte işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlayan Dekosi, demonte edilebilir özellikte üretilen zemin destek plakalarını kullandıkları mevcut alandan demonte edilerek başka bir alana taşıyabilir ve istenilen her alanda rahat kullanım konforu yaratır. Dekosi kalitesi ile piyasaya sürülen bu ürünler dayanıklı ve uzun ömürlü olma özelliğiyle kullanım sunar. Ayrıca zemin destek plakası üretiminde gerekli kanun kapsamında bulunan tüm kanunlar ve standartlar mutlaka dikkate alınır. Zemin destek plakaları ihtiyaçlara uygun akılcı çözüm önerileri sunarken, bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri destek birimimizle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Çalışma alanlarında sürekliliğe engel olma ihtimali bulunan bölgeler açısından çok önemli olan zemin destek plakası ürünler, yüksek kalite standartlarında üretilerek tarafınıza sunulur. İstenilen ölçü ve sayıda sipariş etme imkânı sunan firmamız, bu ürünlerin üretim sürecini kısa süre içerisinde tamamlar. Sonrasında ise kalitesiyle ön plana çıkan dayanıklı zemin destek plakaları kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırılır.

Zemin destek plakalarının kurulum sürecinde bu ürünler zemine her bir kenardan 4 farklı bağlantı ekipmanı ile sabitlemek suretiyle kullanılır. Bu durum oluşan basıncın artmasına ve yüksek dayanım elde edilmesine sebep olur. Dolayısıyla eğilme, kopma, burulma ya da bağlantı yerinden çıkma gibi sorunlarla karşı karşıya kalma ihtimali düşer. İşlevsel yönü ile dikkat çeken zemin destek plakaları ile güvenlik endişesinin yaşandığı her alanda rahat bir kullanım deneyimi yaşamak mümkün hale gelir.

Demonte edilebilir özelliği ile birçok açıdan avantaj sağlayan zemin destek plakası ürünleri farklı alanlarda yeniden kullanılabilir olması sayesinde çok derece kolay bir kullanıma sahiptir. 6331 Sayılı İş Sağlığı Güvenlik Kanunu'na göre büyük bir özenle üretilen bu ürünler, belgeli şekilde kullanıcılara sunulur. Bu sayede zemin destek plakalarının demonte olarak da beklentileri karşıladığı söylenebilir. Yüksek dayanıklılık özelliği ve yasaya uygunluk konusunda beklentileri karşılayan üretimi ile zemin destek plakaları güvenliğin sağlanmasına ihtiyaç duyulan her alanda hayatı büyük ölçüde kolaylaştırır

Zemin Destek Plakası Üretiminde Dekosi Farkı

Sürekli olarak aktif çalışma gerçekleştirilen iş sahalarında, çalışan personeller için bir düşme riski ortaya çıktığında iş sağlığı ve personel güvenliği için bazı araçlardan, sistemlerden ve işlevsel çözümlerden faydalanılması şarttır. Bu sistem ve araçlardan en önemli ve beklentileri karşılayan seçenek ise her zaman zemin destek plakaları olmuştur. İhtiyaca uygun şekilde kullanılan zemin destek plakaları sayesinde yapı ve inşaat çalışmalarının yapıldığı alanlarda güvenlik sağlanır ve yaşanması olası olan kazaların önüne büyük ölçüde geçmek kolaylaşır. Zemin destek plakası fiyatları ise kullanılan malzemenin kalitesine, talep edilen ölçülere ve plakanın kullanılması hedeflenen alanın genel durumuna değişiklik gösterir. Bu yüzden zemin destek plakası fiyatları konusunda net bir bilgi vermek çok zordur.

Zemin destek plakası fiyatları konusunda net bir bilgi sahibi olmak için Dekosi'nin alanında uzman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz. Bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli kriterlerden biri ise doğru firma seçimidir. Zemin destek plakası üretimi ve kurulum süreci konusunda çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip olan firmalar uzun vadede avantaj sağlamasına neden olur. Dolayısıyla her zaman kalite ve güven odaklı hizmet veren firmalara yönelmek çok önemlidir.

Kaliteli üretimlere imza atan nitelik sahibi bir firmadan zemin destek plakası satın almak, inşaat alanında aktif çalışmalar yürüten personellerin can güvenliğini sağlamak için olmazsa olmazdır. Fiyat odaklı olarak hareket edip alanında uzman bir firmadan plaka satın almamak, uzun vadede üründen beklenen performansın alınmasının önüne geçer. Bu yüzden olası kazalarda istenmeyen daha büyük sorunlar yaşanabilir. Zemin destek plakası üretiminde yüksek dayanıklılık, kalite ve direnç çok önemli faktörlerdir. Bunları dikkate alarak bu beklenti odaklı üretim yapan firmalara yönelmek her zaman avantaj elde etmenizi sağlar.

Dekosi; zemin destek plakası ürünleri söz konusu olduğunda iş güvenliğini ve işçi sağlığını koruma altına alan işlevsel sistemler ortaya koyan profesyonel bir firmadır. Uzun süredir korkuluk ve kenar koruma sistemi üretiminde fark yaratan ürün tedarikinde bulunan firmamız için öncelikli olan her zaman müşterilerin istek ve beklentilerine karşılık veren çeşitli ürünler ortaya koymaktır. Bu sayede güven odaklı işlevsel ürünler ortaya koymak firmamız için çok daha mümkün hale gelir.

İnşaat ortamında olmazsa olmaz bir konumda yer alan kenar koruma sistemleri üretiminde Dekosi firmasını tercih etmek için farklı sebepler söz konusudur. Geniş ürün seçeneklerinin bulunduğu Dekosi web sitesinde her ihtiyaca hitap eden birbirinde fonksiyonel koruma sistemleri yer alır. Dekosi kalitesini deneyimlemek ve zemin destek plakalarını kullanarak inşaat gibi riskli çalışma sahalarında etkin güvenliği sağlamak için hemen web sitemize göz atabilirsiniz.

Zemin destek plakası ürünleri başta olmak üzere güvenliği sağlayan işlevsel sistemlerin üretiminde geniş ağı işle birçok müşteriye hitap eden Dekosi; sektöre cazip fiyat aralıklarında kaliteli ürünleri sunarak her kesime hitap eder. Bu nedenle zemin destek plakası ürünlerinde fiyatlar istenilen sayı ve ölçüye bağlı olarak değişiklik gösterir. Dekosi'nin çeşitli ürün portföyü hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyat aralıklarını analiz ederek tek tıkla sipariş oluşturmak için web sitemizi ziyaret etmeniz ve iletişim numaralarımızı kullanarak alanında uzman kadromuz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Dekosi; demonte korkuluk sistemlerinde ve zemin destek plakalarında güven, kalite ve uzun ömürlü kullanmanın tek adresi olarak profesyonel hizmetler vermeye devam ediyor.