İç ve dış mekanlarda, farklı türde alanlarda kullanılmak üzere tasarladığımız inşaat korkuluk sistemleri, güvenli bariyer sistemleridir. İstenilen kalite standartlarına sahip ürünlerimiz, üst düzey güvenlik sağlama konusunda başarılıdır. Kolay monte ve demonte edilebilir. Dekosi olarak korkuluk ürünlerinde:

  • TS EN 13374 kalite standartlarına,
  • Teleskopik özellikte inşaat korkulukları,
  • Alan perdeleme sistemleri,
  • Merdiven kenar korkuluk sistemleri,
  • Tekli teleskopik korkuluk sistemlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

İnşaat Korkuluk Sistemlerinde Güvenliğin Önemi

Dekosi Demonte Korkuluk Sistemleri olarak inşaat korkuluk sistemlerinde güvenliğin ön planda olduğu ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Geçici kenar koruma sistemleri olarak da nitelendirilen bu ürünler, çalışma sahası içerisinde güvenliğin sağlanması için hem yasal bir zorunluluk, hem de çalışanlar açısından emniyetli bir alan sunar.

İnşaat Kenar Koruma Sistemleri

Dekosi, yüksek kalite standartlarına uygun inşaat kenar koruma sistemlerini, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda şantiye güvenlik standartlarını karşılamakta ve bunun yanı sıra yönetmeliklerde söz konusu olan rutin kontrol ve değişiklik taleplerini yerine getirmektedir.

Kolon arası, asansör önü, imalat katı, cephe, balkon, şaft, merdiven, alan sınırlama, vb. alanlarda güvenle kullanılabilir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler standart ölçülere ek olarak özel ölçülere sahip olabilmektedir. Web sitemizde yer alan iletişim bölümünden yetkililerimizle görülebilir, detaylı fiyat bilgisi talep edebilir ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İnşaat Bariyer Güvenlik Sistemleri

İnşaat sahasında çalışan güvenliği, her şeyden önce gelir. Firmalar, güvenliğin sağlanabilmesi için trafiği olduğu alanlarda özel güvenlik tedbirleri almalıdır. Bu tedbirlerin başında inşaat bariyer güvenlik sistemleri gelmektedir. Dekosi olarak istenildiği an demonte olabilen, kısa sürede kullanıma hazır hale gelen korkuluk sistemleri üretmekteyiz. Kaliteli, uzun ömürlü, yüksek dayanımlı ve ekonomik ürünleri müşterileriyle buluşturan firmamız; sektördeki deneyimi ve kalitesiyle rakip firmalara öncülük etmektedir.